Середа, 19.09.2018, 13:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Міська бібліотека-філія смт.Томашгород

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 127
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гордість ліцею

Інтелектуальне обдарування
1. Андреєва Інна - ІІІ місце на районній олімпіаді з фізики
2. Крупич Тетяна - ІІ місце на ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка та призове місце на міжнародному конкурсі знавців укр. мови ім. П.Яцика
3. Озеранчук Анна - ІІІ місце на районній олімпіаді з біології
4. Прит Тарас - ІІІ місце на районній олімпіаді з фізики та ІІІ місце з англійської мови
5. Терещук Віктор - брав участь у ІІ етапі МАН
6. Якимова Варвара - ІІІ місце на районній олімпіаді з математики
7. Гіс Тетяна - І місце на ІІ етапі та ІІІ місце на ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка
8. Богомаз Василь - призове місце на міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика, ІІІ місце на ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

Спортивне обдарування
1. Андреєва Інна - переможець районних змагань з легкої атлетики
2. Калініченко Назар - переможець районних змагань з легкої атлетики
3. Ничипорчук Василь - переможець районних змагань з легкої атлетики
4. Савчук Віктор - переможець районних змагань з легкої атлетики
5. Хоменюк Максим - переможець районних змагань з легкої атлетики
6. Ярмощук Вероніка - переможець районних змагань з легкої атлетики
7. Близнюк Андрій - переможець районних змагань з легкої атлетики, І місце в обласних змаганнях з штовхання ядра
8. Бодак Анатолій - переможець районних змагань з легкої атлетики, І місце в обласних змаганнях з штовхання ядра
9. Прит Тарас - переможець районних змагань з легкої атлетики
10. Терещук Віктор - переможець районних змагань з легкої атлетики
11. Щур Наталія - переможець районних змагань з легкої атлетики
12. Якимова Варвара - переможець районних змагань з легкої атлетики
13. Прит Наталія - переможець районних змагань з легкої атлетики
14. Остапенко Едуард - переможець районних змагань з легкої атлетики

Творче обдарування
1. Пахнюк Тетяна - І місце на районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Діти за чисту енергію"
2. Якимова Варвара - І місце на районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Діти за чисту енергію" та І місце на районному етапі Міжнародного дитячого екологічного форуму "Зелена планета", та призове місце на обласному етапі цього конкурсу.
3. Богданець Дмитро - ІІ місце на районному етапі конурсу присвяченому Всесвітньому дню води в номінації "Вода - джерело життя" та ІІ місце в конкурсі "Збережемо і захистимо водойми Рокитнівщини"
4. Пехотіна Анастасія - І місце в районному етапі конкурсу малюнків "Хліб очима дітей"
5. Кривко Софія - І місце в районному конкурсі "Знай і люби наш край!"
6. Рункевич Анастасія - І місце в районному конкурсі "Воскресни, писанко!", І місце - "Паперовий світ" (рай. конк. з орігамі та в районному етапі новорічно-різдвяної тематики (І місце).
7. Слесар Юлія - ІІ місце в районному конкурсі "Космічні фантазії" та І місце "Малюнок на спортивну тематику"
8. Боюка Анастасія - І місце в районному конкурсі "Знай і люби свій край!"

Музичне обдарування
1. Слебік Зоряна - ІІ місце в районному конкурсі "Юна зірка"
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930