Вівторок, 25.06.2019, 18:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Міська бібліотека-філія смт.Томашгород

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 128
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нові надходження

Вилар Симона
Леди-послушница : роман /Симона Вилар ; предисл. Е. Дво­рецкой. — 2-е изд. Харьков : Книжный Клуб «Клуб Семей­ного Досуга» ; Белгород: ООО «Книжный клуб "Клуб семей­ного досуга”», 2014. — 576 с.
     За часів громадянських воєн ХІІ ст. великородні наречені були цінним трофеєм, і на їхні почуття до обранця не зважали. Найвродливіша та найзнатніша дівчина в Англії, Мілдред Ґронвудська, ризикує на собі відчути всі жахи свавілля принців крові! Лише заміжня жінка може уникнути інтриг і небезпек, але горда красуня бачить захисника у безвісному бродязі, який завоював її серце, не наважуючись домагатися її руки.

Намір : роман / Любко Дереш ; передм. Ю. Іздрика. — 2-ге вид. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сі­мейного Дозвілля», 2014. — 336 с.: іл.
     Звичайний підліток Петрик П’яточкін раптом отримує надзвичай­ний подарунок долі — феноменальну пам’ять. Та цей несподіваний дар підкидає хлопцю небезпечні сюрпризи, парадоксальні відкриття й ди­вовижні одкровення.


Дністровий А.
Сніданок на снігу : збірка / Анатолій Дністровий ; передм. Т. Трофименко. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейно­го Дозвілля», 2014. — 288 с.
     Коли пішов великий сніг, у всьому світі залишились тільки Він та Во­на. Серед білого безмежжя вони пізнали одне одного та зрозуміли, що життя не має сенсу, якщо вони не разом. І навіть коли Сніговий полон скін­чився, це не стало кінцем. Це був початок нового життя. 

Карпа І.
Піца «Гімалаї» / Ірена Карпа ; передм. Ю. Іздрика ; худож. Muri. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. — 400 с.: кольор. іл.
     Ранок застає Редьку в ліжку з лептопом: вам лист! Хтось по той бік монітора радить їй відчинити — дзвінок у двері, а за тими дверима... не­сподіване здійснення Редьчиної мрії про мандри — дорогий GPS-навігатор: якщо повернути до магазину, грошей вистачить на заповітний квиток до Індії... Сестра Соня скидає героїню з небес на землю: краще б на роботу влаштувалася — он хоч піцу доставляти. Тільки от у Редьки, во­чевидь, у крові дзен-туризм. Одна коробка з італійським їдлом стає для дівчини справжньою скринькою Пандори, і тепер вже інстинкт само­збереження жене її від київської піцерії через Ляйпціґ до Гімалаїв. Піцу замовляли? А нове життя?

Корній Дара
Тому, що ти є / Дара Корній ; передм. М. Іванцовоі. - Хар­ків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. - 240 с. 
     Перед лицем справжнього кохання навіть суворий поганський Числобог може перетворитися на такого собі Амура! Є жінка, життя якої добігає кін­ця. Є чоловік, для якого вона і є життя. І є кімната номер ∞, з якої їхнє жит­тя почнеться спочатку, майже спочатку...

Соло для Соломії : роман / Володимир Лис ; передм. Т. Прохаська. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. - 368 с. 
     Вона йде за покликом серця, помиляється сама й легко пробачає помилки іншим, сходить на самий верх величі людського духу та падає у безодню засуджен­ня оточуючих... Карколомні події XX століття — війна, примусова колективізація — події, що назавжди змінили не тільки людей, а й Україну. Та у межах історії кра­їни це лише пункт статистичних даних, за яким немає нічого, окрім чисел. А як щодо історії однієї людини, жінки, котра прагла звичайного земного щастя?

Фортеця для серця : роман/ Олена Печорна; передм. Н. Шев­ченко. — Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. — 368 с.
     Після загибелі батька та зникнення матері маленька Леся Райська опинила­ся в селі у бабусі, яка була їй не дуже рада. Дівчинка вірила, що колись мама по­вернеться... Єдиною втіхою самотньої дитини стало малювання — Леся мала не­абиякий хист... але ніхто в селі цього не розумів. Уже доросла, Леся залишилася так само нетутешньою для односельців. Вона вміла намалювати сніг, дощі найзаповітнішу мрію — та не могла стати для них більш зрозумілою. Одне слово — художниця! Та доля веде дівчину тільки їй одній знаними шляхами, і рано чи піз­но до Лесі прийде і радість визнання, і справжнє кохання, і сенс життя...

Подвійна гра в чотири руки : роман / Ірен Роздобудь­ко ; передм. В. Марченка ; худож. А. Печенізький — Хар­ків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. — 224 с.: іл. 
     Юна Марія Гурчик обожнює дві речі: детективи доктора Шерлата роз­слідування загадкових злочинів. Ось і цього разу норовлива генераль­ська дочка не може відмовитись від нової справи! Убито талановитого інженера, а з його дому викрадено креслення нової моделі аероплана. Ниточка розслідування приводить Мусю до пароплава «Цариця Дніпра». Десь на його палубі серед респектабельних пасажирів зачаївся вбивця... Не вагаючись, відчайдушна дівчина вирушає у смертельно небезпечний круїз. Під підозрою всі! Та не всі виживуть...

Талан С.
Розколоте небо : роман / Світлана Талан ; передм. О. Хвостової. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 352с.
     Україна, 1930-ті роки. Варя виросла в заможній родині, у якій вміли та любили працювати, тому й господарство мали міцне. Але прийшли інші, лихі часи. Почалася колективізація, і все, що люди заробили своїм потом, потрібно було віддати… Хіба ж хто знав, яка страшна біда чекає на ці щедрі землі? Годі було уявити, що голодна смерть спустошить все навколо. Втративши чоловіка, родичів, Варя залишилась сама з маленькими дітьми. Хто зможе їх врятувати?

Шевченко Н.
Подвійні міражі : роман / Наталка Шевченко ; передм. В. Гранецької . — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. — 272 с. 
     Від початку ця поїздка здавалася незвичайною. Семеро пасажирів у одно­му автобусі їдуть у невідомому їм напрямку. Водій наче вміє читати думки і по­водиться вкрай підозріло. Згодом те, що жахало, викликає справжню паніку, адже вони стали учасниками таємничої гри, яка буквально змінить їхні долі. Але коли тобі випадає така можливість — це везіння чи прокляття? І ніч три­ває нескінченно довго, вимагаючи кривавої жертви. Та чи вдасться їм самим обрати свою долю, якщо за них це намагаються зробити інші?
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930